Wellness & Spa

Viento Welness & Spa
Ramada Suite Hotel bünyesinde bulunan Viento Spa haftanın hergünü 11:00-22:00 arasında hizmet vermekte olup,Aroma Terapi, Antistress Masajı, Bali ve Hot Stone Masajlarını yaptırarak vucüdunuzu ödüllendirebilirsiniz. Viento Spa masajları ile tüm bedeninizi rahatlığa kavuşturup yorgunluktan arındırırken çok güzel aromatik kokuları ve muhteşem ambiyansı ile sizleri son derece memnun etmekle kalmayarak adeta sizi büyüleyecek.
Anti Stress Masajı
Kasları ve dokuları gevşetmek için yumuşak hareketler ile tepeden tırnağa kadar ritmik dokunuşlar ve yavaş hareketler ile vüdudunuzu stress ve yorgunluktan arındıran, sizleri rahatlatan bir masaj türüdür.
Aromaterapi Masajı
Doğal bitki özlerinden elde edilen karışımlar ile hazırlanan yağları kullanarak düşük tempolu hareketler ve hafif dokunuşlar ile vücudu rahatlatan, gevşeten ve dinlendiren bir masaj tipidir.
Bali Masajı
Tüm vücuda sert hareketler ile kan dolaşımını hızlandırmak ve kas gerginligini almak için uygulanan, özellikle el ve ayak gölgesinde yogunlaşan masajdır.
Hot Stone Masajı
Kaslardaki tutulma, setlik ve ağrılardan kurtulmak için ısıtılmış volkanik taşlar ile kan dolaşımını ve kan hücrelerini hızlandırmak için tüm bedene uygulanır.

Rezervasyon ve Bilgi İçin:
Tel : 444 24 81